Twisto - Získejte 300 Kč za registraci

Snížení daní o 1000 kč měsíčně

Svobodní přicházejí s návrhem snížit daňové odvody pro každého pracujícího člověka o 1000 kč, tj. příjemných 12 tisíc za rok. Je to realistická suma, která by nás posunula o další krůček k ekonomické svobodě.

Návrhy na snížení daní v Česku chybí již od dob, kdy byl Václav Klaus ještě premiérem. Nechat v kapsách každému občanovi o 1000 kč měsíčně více bude znít politikům jako radikální, ale právě takové mírně radikálnější kroky potřebujeme, aby česká ekonomika byla více konkurenceschopná a životní úroveň obyvatel rychleji rostla.

Snížením DPH z 10% na 5% u tiskovin, o kterém jsme psali v minulém článku, by měsíčně jednotlivec ušetřil jen pár jednotek korun. Kdo papírové tiskoviny nepoptává, tak by neušetřil vůbec nic.

Je třeba plošných zákonů, které postupně lidi osvobodí z nekonečné státní žravosti.

Proto plně podporujeme Stranu svobodných občanů a mrzí nás, že v České republice neexistuje žádná jiná strana, která by usilovala o skutečné snížení daní.

ČSSD chce také snížit daně o 1000 kč?

Ne. ČSSD sice v kampaních mluví o tom, že sníží daně o 1000 kč, ale není tomu pravda. Sníží jí pouze určitým skupinám obyvatel a jiným daně pekelně zvýší. Více informací v článku „Spravedlivé daně“ od ČSSD.

Doporučujeme také:
Stát sebere polovinu, co vyděláte
Platbou daní si nic nekupujeme
Daň z benzínu je 138%

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *