Twisto - Získejte 300 Kč za registraci

2017: Kšandy jsou zpět

Doby, kdy bylo nošení odhalených kšand nemravné jsou dávno pryč. Se sakem nebe bez. Možnostem, jak nosit kšandy se dnes meze nekladou. Slaví svůj návrat a nosí je nejenom elegáni, ale také hipsteři a všichni ti, kteří se nebojí odvázat a projevit svou osobnost.

Proč si pořídit pánské šle

Aby Vám kalhoty nepadaly ke kotníkům. To je jeden z důvodů. Ale v neposlední řadě také proto, že se staly skvělým módním doplňkem. Šle se objevily někdy v 18. století a nosily se pod oblečením. Někdy v šedesátých letech se ale začaly nosit tak, aby byly vidět a brzy se staly módním doplňkem a začaly se nosit při různých příležitostech.

Kšandy - Trend

Ze spodního prádla módním doplňkem

Pokud nenosíte šle zároveň s opaskem, můžete si dovolit různé vzory a barvy šlí, které můžete kombinovat s různými styly oblékání. Běžně se nosí šle s barevnou košilí, ale není důvod, proč si neobléknout také kravatu. Jelikož jsou šle především módním doplňkem, jsou vyráběny z různých materiálů, mají různé barvy a vzory, takže si můžete nakoupit celou kolekci. Pokud si chcete pořídit pouze jedny nebo dvoje, vyberte si barvy a vzory, které se budou hodit k většině Vašich košil.

Nechte Vaše šle, ať za Vás učiní prohlášení

Šle mohou být jedinečným módním doplňkem. Když někdo vkročí do místnosti se šlemi a plný sebevědomí, bude nezapomenutelný. Pokud se vám podaří dokonale zkombinovat šle s Vaším outfitem, vytvoříte tak nezapomenutelný vzhled, který bude považován za Váš osobitý styl.

Třeba jako filmový Bond, herec Daniel Craig. Další slavný nositel kšand je potom také žurnalistická legenda Larry King, který při rozhovoru pro časopis Time nedávno uvedl, že vlastní více jak 200 modelů šlí. Muž, který nosí šle totiž projevuje nejen dobrý vkus, ale také zálibu v minulosti a také to, že se prostě rád cítí pohodlně. To je totiž hlavní výhoda kšand – spojení elegance a pohodlí.

Jestli je něco, čemu byste se při nošení kšand měli vyhnout, je to jejich nošení s páskem. Nikdo totiž netouží prožít společenská faux pas a navíc, nošení obojího nedává vůbec žádný smysl. Při výběru kšand také dbejte na to, aby celkový look lahodil oku, a především potom se současnými kousky, které se aktuálně nacházejí ve vašem šatníku. Tak co, odvážíte se také?

Autor:

Lenka: Trendhim, blog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *