Twisto - Získejte 300 Kč za registraci

Aplikace Prezident21 – Kdo bude další český prezident?

Karel Janeček spustil online aplikaci Prezident21, kde můžete rozdat 3 pozitivní a 1 negativní hlas pro prezidentské kandidáty.

https://nedanim.cz/wp-content/uploads/2016/12/prezidenti.png

Aplikace je velmi hezky udělaná. Oproti běžným průzkumům veřejného mínění má mnoho výhod.

Výhody a přednosti aplikace

 • Hlas můžete dát komukoliv
 • Vidíte aktuálně, jak to česká společnost vidí
 • Kandidáti nemusí sbírat 50 tis. podpisů na petici
 • Pro hlasování musíte ověřit telefonní číslo
 • Možnost negativního hlasu by v reálu eliminovala např. komunistické kandidáty či Zemana :-)

Když svůj účet propojíte s facebookem, tak vidíte, jak hlasovali vaši známí.

Podrobnosti o projektu se dočtete na Wikipedii.

A co říkáte na aplikaci Prezident21 Vy?

Doporučujeme také:
Už teď mám strach z dalšího prezidenta
Hledá se prezident aneb není koho volit
Trump zruší J1 víza

3 komentáře


 1. // Odpovědět

  K výhodě – Vidíte aktuálně, jak to česká společnost vidí:
  Z dosavadních výsledků, kde Miloš Zeman je na 103., tedy poslední pozici, lze usuzovat, že normální lidé, kteří jej zvolili a budou volit znova, nejsou asi tou správnou součástí české společnosti.


 2. // Odpovědět

  Po jednom měsíci zkušeností s tímto webem mohu s klidným svědomím prohlásit. Organizátoři a účastníci jsou ochotni se nechat zajímavě manipulovat v mezích zákonnosti, ne však slušnosti. Výroky účastníků jednoznačně v téměř 100% ukazují, že nad svými postoji k výběru a oslovení dalších lidí nepřemýšlejí. Prostě několika slovy, někdy ani to ne zaujmou postoj, který má vliv na několik milionů lidí a po 5 let jej musí snášet. Z této jalovosti jde na mne hrůza. Zabývám se společenskými vědami již 50 let. Chtěl jsem studovat psychologii a byl přijat na Filosofickou fakultu UK v r. 1969. Pro odmítání vstupu vojsk VS, mocenskému systému byrokratického centralismu, aktivnímu odporu v Hnutí revoluční mládeže, také pod názvem Revoluční socialistická strana jsem si odseděl 14 měsíců ve věznici Ruzyň. Vzděláváním jsem přes ekonomii, sociologii, politologii, biologii, ekologii, environmentalistiku a historii došel k pochopení, že kulturně-civilizačním krizím, asi kolapsům se naši potomci nevyhnou. Můžeme je však zmírnit přípravou, výběrem a ovlivňováním mocenské elity. Prosím, neopakujme zblbnutí jako v období 1989 a následujícím. Tento stát a jeho lid je poměrně výrazně zkušenější, než většina lidstva. V rozboru, který se naposledy prováděl přes OSN a naše i slovenské vědce k miléniu jsme získali v komplexním rozboru 178 států světa v indikátorech kvality života a udržitelného rozvoje krásné 28. pořadí. Máme na lepší přístup k výběru a výrokům k prezidentské volbě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *