Twisto - Získejte 300 Kč za registraci

Babiš slíbil snižování daní

Zatímco ČSSD chce brutálně zdanit lidi s nadprůměrným příjmem, tak opoziční ANO okamžitě slíbilo pro vyšší příjmové skupiny daně nechat a těm nižším daně dokonce snížit.

Andrej Babiš

Vláda ANO bez ČSSD nemusí být nejhorší cesta

Ačkoliv politika Andreje Babiše není ideální viz články EET komplikuje život podnikatelům, 7 rad zdarma pro ministra financí Babiše, který neumí hospodařit s našimi penězi nebo Nejvíc másla na hlavě má Babiš, pak i stejně doufáme, že se ANO podaří sestavit příští vládu bez ČSSD.

Konkrétní čísla nevíme

Konkrétní čísla Babiš nezmínil, dá se účekávat, že to bude jen několik jednotek procent, jen aby splnil co slíbil. Přeci jen jeho hnutí bylo schopné být 4 roky v koalici právě s levicovou ČSSD. To by pravicově orientovaná strana nedokázala.

Z tohoto důvodu označujeme stále jako přesvědčivější daňovou reformu Svobodných, i přesto doufáme, že Andrej Babiš v tomto ohledu příjemně překvapí daňového poplatníka.

Autorem článku je Ladislav Výsmek, autor projektu EkoKing.cz

1 komentář


  1. // Odpovědět

    …a uběhl jenom jeden měsíc a daňoví poplatníci, kteří používali paušální zdanění, jsou opravdu velmi příjemně překvapeni snížením stropu příjmů na polovinu. Ale po příjemných překvapeních typu kontrolní hlášení a EET asi není co jiného čekat. Po EET nějaký ministr veřejně slíbil, že teď už budou mít živnostníci na dlouhou dobu klid. Čas děsně letí, co?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *