Twisto - Získejte 300 Kč za registraci

Daňový poradce Ostrava

Tento článek je fikce a marketingový tah. Úkolem je vyzkoušet, zda je možné podobným textem přilákat inzerenty či nové čtenáře skrze vyhledávače. Neberte prosím obsah tohoto článku vážně a podpořte náš projekt, který bude bojovat za ekonomickou svobodu a plošné snížení daní, aby naše česká ekonomika mohla znovu růst a národ prožívat blahobyt!

O nás

Daňové poradenství je stále více žádanou službou na českém i slovenském trhu. Mnoho menších a středně velkých podnikatelů využívá našich služeb a mluví o nás pozitivně i média. Dokonce si nás chválí i některé velké ostravské korporace. Zde v Ostravě jsme jedna z nejznámějších agentur nabízející daňové poradenství, protože se zaměřujeme na individuální přístup při řešení daňových problémů. Právě Ostrava se stává místem, kde jsou služby daňových poradců nejvíce potřeba, protože jsou zde stále lepší příležitosti pro podnikání.

Všichni naši zaměstnanci jsou certifikovaní odborníci, kteří složili kvalifikační zkoušky a jsou členy Komory daňových poradců České republiky. Pořádáme však i vnitrofiremní školení, semináře a workshopy, kde předáváme našim poradcům jedinečné know-how, aby mohli poskytovat lepší služby než poradci v jiných agenturách. Našim cílem je vzdělávat i naše klienty, aby během účetního období správně optimalizovali své náklady a co nejvíce ušetřili na daních. Garantujeme, že každému klientovi ušetříme na daních více peněz než bude cena, kterou si za tuto službu řekneme. Kromě daňové optimalizace se snažíme pomáhat s orientací v zákonech, které se každým rokem mění. Naši profesionální poradci jsou nuceni každý rok studovat všechny zákony a vyhlášky týkající se daní, aby měli naši klienti vždy ty nejaktuálnější a nejpřesnější informace. S naší pomocí nelze udělat v daních žádnou chybu a klienti se nemusí bát žádného auditu od finančnícho či jiného úřadu.

Upřednostňujeme dlouholetou spolupráci, ale nabízíme i jednorázové rady a služby. Dlouhodobá spolupráce s sebou nese řadu výhod, protože můžeme předcházet budoucím chybám a pomoci Vám ušetřit mnohem více peněz než v případě, kdy nás oslovíte až po uzavřeném účetním období.

Tým našich expertů je připraven řešit i ty nejsložitější problémy, které se daní v České republice týkají. Věříme, že i ten nejsložitější problém má jasné řešení a my jej vždy vyřešíme velmi rychle za Vás. Jsme sehraný tým, který vždy spolupracuje jako celek a díky tomu efektivněji a mnohem kvalitněji než samostatný daňový poradce.

Aktuality

Daňový poradce Ostrava se rozhodl poskytovat služby i nově začínajícím podnikatelům a to dokonce i těm, kteří se rozhodli být neplátci DPH. Tato nová služba může mít velmi pozitivní vliv pro Vaše daňové zatížení a pokud s podnikáním právě začínáte, pak velmi oceníte rady našich špičkových expertů. Ne nadarmo se říká, že každá služba se dá koupit, ale rada v oblasti daní může být na celý život a tudíž mít až nevyčíslitelnou hodnotu pro Váš byznys.

Pro naše dlouhodobé klienty přicházíme s novou akcí. Od příštího měsíce platí, že každou pátou konzultaci s naším daňovým poradcem máte zcela zdarma! Tato speciální nabídka bude poskytnuta všem klientům, kteří s námi spolupracují déle než 5 let a bude platit až do konce letošního roku. Velice si vážíme Vaší věrnosti, a proto se snažíme nabízet vždy něco navíc. Pokud například v tomto roce využijete 15 konzultací, pak zaplatíte pouze 12 a to už se vyplatí!

Od prvního ledna působíme v nových kancelářích v centru Ostravy. Tento objekt je mnohem prostornější pro pořádání seminářů a zároveň nabízí velmi intimní kanceláře pro řešení indiviuálních problémů. Velice nás těší, že můžeme naše služby nabízet v takto nadstardardním prostředí. Nechybí zde ani možnost začernění skel, čipové otevírání dvěří nebo prostor pro odpočinek, kde Vám naše sekretářka nabídne kávu, čaj a sušenky.

Kontakty

Tato stránka je k pronájmu. Zde může být váš zpětný odkaz pro Vaši webovou prezentaci daňového poradce. Celý tento článek změníme dle Vašich představ!

Své dotazy ohledně služeb můžete směřovat na vysmek (zavinac) hotmail.com

 

Naše služby ohledně daňového poradenství nabízíme nejen v Ostravě, ale spolupracujeme i s klienty ze vzdálenějších měst. Rádi se sejdeme v sídle naší společnosti nebo u Vás. Vše záleží na Vašich přaní a požadavcích.

Náš daňový poradce velmi rád přijede do Vaší kanceláře a pomůže Vám s Vašemi daňovými problémy či komplikacemi.

 

Kde nás najdete v Ostravě

Naše nové kanceláře se nachází v centru Ostravy poblíž Mírového náměstí, Lidického náměstí a mostu Edvarda Beneše. Pokud pojedete automobilem můžete zaparkovat na našem privátním parkovišti, kde se neplatí žádné parkovné. V případě, že se rozhodnete jet městskou hromadnou dopravou doporučujeme autobusové linky 4, 9, 11, 12, 13, 17, 27, 101, 102 a trolejbusové linky 52, 54, 56, 58, 59, 60, 62. Naši kancelář místní dobře znají a určitě Vám poradí.

 

Naše kompletní služby

Nabízíme nejširší množství služeb ze všech agentur v Ostravě. Snažíme se komplexně pokrýt všechny potencionální potřeby našich klientů. Nezabýváme se pouze standardními problémy, ale vyřešíme opravdu cokoliv si náš náročný klient bude přát.

 

Daňové poradenství Ostrava

Pokud hledáte daňového poradce, tak musíte být velmi obezřetní. Podle zákona musí být každý daňový poradce současně členem Komory daňových poradců. Pokud jím není, pak se jedná o finančního poradce, který se vám snaží prodat pojistku nebo nějaký jiný bankovní produkt. Daňoví poradci neprodávají žádné produkty ani s nimi neuzavíráte žádné smlouvy kromě jediné. Daňové poradenství je zpravidla placenou záležitostí, protože se soustředí na správnou daňovou optimalizaci, a tím Vám ušetří mnoho peněz. Proto si dávejte velký pozor, pokud za vámi dorazí poradce s tím, že vám poradí zdarma, tato rada by mohla být nejdražší radou.

 

Daňová optimalizace

Mezi naše nejoblíbenější služby se řadí daňová optimalizace. Je velmi velký rozdíl mezi ilegální činností krácení daní, zkrátka nepřiznání některých příjmů či se snažit o nějaké účetní podvody a mezi daňovou optimalizací, která je zcela legální dle zákonů České republiky a Evropské unie. Tyto rozdíly si mnoho našich klientů plete a někteří se dokonce domnívají, že pomocí našich služeb nezaplatí daně žádné.

Toto bohužel nedokážeme vykouzlit ani my. Vždy zaplatíte nějaké daně, ale pomocí služeb našeho daňového poradce, vám můžeme ušetřit až několik tisíc korun ročně. Ještě účinnější jsou naše rady do budoucnosti, kdy můžeme předejít zbytečným daňově neuznatelným nákladům a poradíme vám, jak si tvořit náklady daňově uznatelné, které si následně můžete odečíst od svého zisku, a tím zaplatit na daních méně peněz.

 

Daňové přiznání

Vypracujeme za naše klienty daňové přiznání a to i na mezinárodní úrovni v případě, že je vaše společnost registrovaná v zahraničí. Rozdíl mezi přiznáním od účetní a daňového poradce je cena. Možná se ptáte, v čem je lepší předat daňové přiznání právě nám a nezaplatit si účetní za 500 korun? První a největší výhodou pro vás je, že pokud si vezmete certifikovaného daňového poradce, pak můžete daňové přiznání podat až do konce června. V případě účetní je to klasicky do konce března. Tím tedy získáte k dobru 3 měsíce, kdy můžete s penězi, které byste odeslali státu, dále obchodovat a vytvářet větší hodnoty, obraty a zisky.

 

Aktuální daňové problémy

Naše společnost se zaměřuje na dlouhodobou spolupráci, budování vztahů a na exkluzivní klientelu. I přesto nabízíme klasické jednorázové řešení vašeho současného drobného i většího daňového problému. Budeme poctěni pokud se na nás v tomto případě obrátíte a pokud budete s naší jednorázovou pomocí spokojení, budeme doufat, že v budoucnosti navážeme hlubší spolupráci.

Ačkoliv nejsme právníci, tak se na nás klienti často obrací s právními radami jako jsou například statusy studenta nebo sociální dávky. I v těchto oblastech se vyznáme, protože se velmi dotýkají oblasti daní, zdravotního a sociálního pojištění.

 

Zkušenosti v oboru daňového poradenství

Máme zkušenosti v tomto oboru dlouhou řadu let. Naši profesionálové jsou všichni certifikovaní odborníci a pravidelně si jejich znalosti ověřujeme v rámci vnitrofiremních testů a zkoušek. Snažíme se zde v Ostravě nastavit novou vyšší laťku, co se daňových poradců týká a být tak jedničkou na trhu. Máme zkušenosti jak s drobnými podnikateli s obratem do sto tisíc korun, tak i s velkými sta milionovými korporacemi. Nikdy jsme žádného klienta neodmítli, pokud byl ochoten zaplatit za naše služby, a díky tomuto přístupu jsme získali neocenitelnou řadu kladných referencí, které vám naši klienti jistě rádi sdělí.

 

Abychom mohli naše služby nadále rozvíjet a zlepšovat, pak potřebujeme stále širší klientelu. Proto jsme se rozhodli ke speciálním nabídkám jako je například každá pátá konzultace zcela zdarma pro stálou klientelu. Tuto nabídku žádná jiný daňový poradce v Ostravě ani v jiném městě v České republice nenabízí. V tomto jsme zcela jedineční a velice nás těší, že můžeme potěšit Vás vždy něčím navíc. S námi už pro Vás daně nikdy nebudou tou nepříjemnou stránkou podnikání, ale tuto starost můžete předat do našich rukou, a tím se zbavit velkého břemene, které tíží každého českého podnikatele.

 

Čím se řídí naše daňové poradenství

Kromě zákonů a nařízení se naše poradenství řídí jedinečným vnitrofiremním know-how, které nám přineslo již desítky spokojených a stále se vracejících klientů. Firemní kodex je základem našeho úspěchu.

Doporučujeme také:

Progresivní zdanění a co není vidět

Platit daně není žádné hrdinství ani morální počin

Babišův dohled nad živnostníky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *