Twisto - Získejte 300 Kč za registraci

Moje peníze, Babiši, neuvidíš

Od roku 1991 podnikám. Jinými slovy, dělám sám na sebe. Za to, že dělám sám na sebe, platím státu daně. Stát mi za to dává příležitost z mých daní podporovat nepřizpůsobivé, hordu zbytečných úředníků, poslance, senátory, ministry a nevyučené tupce, kteří pod tlakem kolegů udělají zahradnickou školu a za dva roky jim darují maturitu – tedy policajty, bachaře a různé „stráže“.


Closed

Tito lidé pak pobírají platy a různé výsluhy a prebendy v takové výši, že ani já na tyto peníze nedosáhnu. (V poměru pracovní doba : zisk). To vše po celou tu dobu strpím. Děti mi vyrostly ani nevím jak, data narozenin vnoučat se mi ztrácí mezi daty různých podání a hlášení a žena, moje krásná žena, se mi ztrácí před očima…

„Ty vole, “ říkávají známí „taky už jedete šestý gumy“ … tím mi připomínají že se věk šedesátníka neúprosně blíží. A tak přichází mezidobí bilance výsledků života, o kterém si myslím, že byl plodný a celkem fajn. Jasně, chyb a kopanců bylo nespočet, ale člověk se tak nějak naučil znovu zvednout hlavu.

Nesčetněkrát jsem se účastnil hry státu s člověkem, kdy se uprostřed rozehrané partie mění pravidla a vždy v neprospěch mě, živnostníka. Komplikace, které stály nemalé peníze, mnohdy i peníze, které jsem sám ani neměl, tyto komplikace mne neodradily a opět a znovu jsem se odlepoval ze dna. Dalo se to strpět až do teď.

Jsem rád, že si pan Babiš prosadil své přiblblé EET ještě v době, kdy byl čas na podání daňového přiznání. Čekal jsem do poslední chvíle a dal si tu kouzelnickou práci, aby mé daně, pane Babiši, byly poprvé, za téměř čtvrt století, rovny nule. Ve vší počestnosti a s čistým svědomím věz Babiši, že moje peníze už neuvidíš.

Odcházím z podnikatelské scény této republiky a veškerá svá aktiva převádím do státu, který si váží lidí, kteří platí daně. Pracoval jsem tvrdě a obětoval podstatnou část života proto, abych byl samostatný a nezávislý, nikoliv pro to, aby mne nějaký postkomunistický přisluhovač, člen zločinecké StB a podvodník s Evropskými dotacemi řadil mezi zloděje a neplatiče a na to konto mi chtěl implantovat čip, který spočítá kdejaké mé lejno.

Mám toho dost a nejsem sám. Končíme vážení a jako reakci na nařčení pan Babiše, že „tuná všeci kradnů“ sděluji svůj vyhraněný názor: Jeden z největších zlodějů a podvodníků v ekonomické sféře ČR jsi ty, Andrej Babiš.

ZDROJ: Pavel Brož, vydal Pravý Prostor

15 komentářů


 1. // Odpovědět

  Lépe bych to nevyjádřil.Naprostý souhlas.Možná ,že na ty “boží mlýny” jednou přece jen dojde.Jen nevím jestli ho vítr zavane na východ ,nebo k Junckerovi.


 2. // Odpovědět

  Dáte typ na zemi, kam převádíte podnikání? Taky už mi míra buzerace ze strany státu a potažmo EU začíná přerůstat únosnou mez se vším tím souhrnným hlášením, kontrolním hlášením, MOSS a teď ještě EET …


 3. // Odpovědět

  To je chyba, o to smejdovi jde, aby zivnostnici zmizeli a svetovladci nas mohli dokonale zotrocit!!!!! Nevzdavat to, nakopat Burese do prdele a vyhnat ho tam kam patri – na Slovensko nebo do pekla!


 4. // Odpovědět

  Tak to je dobrá kravina ten nadpis tak já jsem podčlověk jsem jen zaměstnanec a tudíž jsem povinen se placením daní podílet na chodu státu který slouží všem tak vám kteří tomu věříte blahopřeji na to musí být žaludek je to jako kdyby se deset přátel dohodlo na společném grilování nakoupili věci a rozjeli akcičku a potom někdo příjde s úsměvem k nim přisedne a začne jíst jídlo a pít pití co oni nakoupili a ugrilovali jo a když se ho zeptají co to má znamenat tak jim s ledovým klidem řekne ale já dělám na sebe já platit nemusím vy plebejci co se divíte jo a dám si ještě nášup. Ať žije svoboda. Ale já jsem hrozně závistivý a neschopný člověk když se ozvu


  1. // Odpovědět

   My věříme, že stát by měl zajišťovat pouze bezpečnost, jinak by nikomu sloužit neměl a vše ostatní vyřeší trh, pokud stát nebude brát peníze lidem z kapes.


 5. // Odpovědět

  S tím naprosto souhlasím, kdybysme dokázali aspoň na týden všichni zavřít, aby se bureš nemohl nazrat.


  1. // Odpovědět

   Od 1.3.2017 “zavřu” aspoň hotovostní tržby, dokud bude EET existovat.


 6. // Odpovědět

  Také souhlasím….a hlavně nechápu jak je možné , že se jako jako bývalý estébák dostal k moci


 7. // Odpovědět

  Jen by mě zajímalo, jestli ty jeho děti a vnoučata o kterých se autor zmiňuje chodily do soukromých škol… nebo odklízení sněhu ze silnic, aby mohl pán jezdit pracovat SÁM NA SEBE..A až se na té silnici plné výmolů které nikdo nebude spravovat nedejbože vybourá bude ho muset vystříhat nůžkami manželka .. :-) ale na pár bezduchých lidí tento článek určitě zapůsobil…


  1. // Odpovědět

   Hlavne ze ti bezdusi jak je nazyvate na vas cely zivot dřou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *