Nový magazín o VPN a internetové bezpečnosti.

Piráti jsou úplně mimo

Doposud jsem nevěděl, co si o Pirátech myslet. Jejich předseda Ivan Bartoš se označuje za liberála, ale když se podíváte na jeho diskuzi s Petrem Machem, konkrétně na její část v 1 hodinu a 7 minut (zde), tak vidíte uslyšíte názory, které se s ideologií klasického liberalismu rozchází.

Ale názory Ivana Bartoše se ještě dají pochopit, přece jenom podobné názory mají třeba lidé z ODS nebo TOP09 a označují se za pravicové politiky. Co se však pochopit nedá, jsou výroky jejich místopředsedy Ivo Vašíčka.

Pokud si chcete Ivo Vašíčka užít, tak doporučuji pustit si dnešní (28. 12. 2013) Politické spektrum, kde tento člověk šíří ekonomické mýty o technologickém pokroku, které vyvrací již stará klasika Ekonomie v jedné lekci.

Pokud ale chcete slyšet opravdový hlod a dle mého názoru citát roku 2013, tak si v tomto pořadu přetočte na 8. minutu, kde mimo jiné uslyšíte, cituji doslova: “Dneska si můžete sehnat práci přes internet, inkasovat peníze přes internet a vůbec nic nemusíte danit.”

Pane Vašíčku, kdyby toto byla pravda, tak již nepodávám třetím rokem daňové přiznání a myslím, že všichni by odešli ze svých zaměstnání podnikat na internet, dokonce bych ani nemusel zakládat tuto Iniciativu pro nižší daně.

Až se budete příště rozhodovat, jestli dát hlas Pirátům, pak se prosím znovu podívejte na výše uvedená videa, ve kterých mimo jiné vystupuje i předseda Svobodných Petr Mach.

Autorem článku je Ladislav Výsmek

3 komentáře


  1. // Odpovědět

    Dobrý den,

    až příště budete psát podobný článek, zjistěte si podrobné informace. Viz. síť TOR a obchody probíhající v kryptoměně (např. Bitcoin)

    Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *