Daně

Neplatit daně není legální. Můžeme však legálními cestami bojovat za jejich snížení a zrušení.

"Spravedlivé daně" od ČSSD

Letošní volby do Poslanecké sněmovny se blíží a Sociální demokracie přichází s návrhem daňové reformy. Veškeré informace naleznete na www.spravedlive-dane.cz. V tomto článku si pojďme povědět, proč ČSSD v žádném případě nedoporučujeme volit.

Zeman vetoval snížení DPH na tiskoviny

Náš server téměř nezajímají různé kauzičky Miloše Zemana, ale vetování zákona, který měl snížit DPH na noviny a časopisy vnímáme velmi negativně. Jako důvod uvádí, že by státní rozpočet přišel o 0,5 miliardy korun ročně.

Moje peníze, Babiši, neuvidíš

Od roku 1991 podnikám. Jinými slovy, dělám sám na sebe. Za to, že dělám sám na sebe, platím státu daně. Stát mi za to dává příležitost z mých daní podporovat nepřizpůsobivé, hordu zbytečných úředníků, poslance, senátory, ministry a nevyučené tupce, kteří pod tlakem kolegů udělají zahradnickou školu a za dva roky jim darují maturitu –
Read More

Včera 22. června byl v České republice Den daňové svobody. Toto označení se užívá pro den, kdy přestáváme pracovat na stát a po zbytek roku nám stát vydělané peníze s laskavostí ponechá.

Po internetu na bulvárních serverech koluje video, kde se nadějná politička svlékne, aby poukázala na obrovské daně v naší zemi. Je to trochu kontroverzní způsob, ale pojďme si znovu připomenout proti čemu bojujeme – státnímu přerozdělování.