Daně

Neplatit daně není legální. Můžeme však legálními cestami bojovat za jejich snížení a zrušení.

"Spravedlivé daně" od ČSSD

Letošní volby do Poslanecké sněmovny se blíží a Sociální demokracie přichází s návrhem daňové reformy. Veškeré informace naleznete na www.spravedlive-dane.cz. V tomto článku si pojďme povědět, proč ČSSD v žádném případě nedoporučujeme volit.

Zeman vetoval snížení DPH na tiskoviny

Náš server téměř nezajímají různé kauzičky Miloše Zemana, ale vetování zákona, který měl snížit DPH na noviny a časopisy vnímáme velmi negativně. Jako důvod uvádí, že by státní rozpočet přišel o 0,5 miliardy korun ročně.

Včera 22. června byl v České republice Den daňové svobody. Toto označení se užívá pro den, kdy přestáváme pracovat na stát a po zbytek roku nám stát vydělané peníze s laskavostí ponechá.

Po internetu na bulvárních serverech koluje video, kde se nadějná politička svlékne, aby poukázala na obrovské daně v naší zemi. Je to trochu kontroverzní způsob, ale pojďme si znovu připomenout proti čemu bojujeme – státnímu přerozdělování.

Zkraje tohoto týdne jsme se dozvěděli, že nás prý nejspíš čeká nová daň. Prý daň z (luxusního) životního stylu. Kdo se nechal nachytat a zprávě uvěřil – což vskutku nebylo těžké – mohl jen konstatovat: neuvěřitelný to název. Co všechno se dá zdanit! Teď už chybí jen daň z čistého vzduchu. Kdyby člověk nad tím podivuhodným
Read More