Komentáře

Prodej a nákup ledvin je stále v ilegalitě. Proč tomu tak je? Dnes mi tuto otázku dostal do hlavy článek Inzerát zoufalého muže: Prodám ledvinu. Položme si otázku, čemu pomáháme tím, že je zakázáno na trhu prodávat ledviny?

Evropská unie nařizuje všem členským státům, aby do zákona přidali zákaz fyzických trestů u vlastních dětí. V anketě na serveru Novinky.cz se proti tomuto zákonu vyslovilo přes 96% Čechů. Ovšem jako Češi máme svázané ruce a nemůžeme s tím nic dělat.

Na Putina se hází špína ze všech možných stran. Ale poslechli jste si někdy argumenty přímo od něj? Víte, že USA věnuje na zbrojení 10x více peněz než Rusko? Kdo je tedy v současnosti největším provokatérem?

Televizní zpravodajství je plné tragické události, kdy muž se zbrojním pase postřílel několik lidí. Politici si okamžitě chtějí přihřát polévku a média straší lidi, že se naše země začíná stávat divočejší a mělo by se s tím něco dělat. Padají návrhy o dalších regulacích znemožňujících získat zbrojní pas a tedy i zbraň na vlastní ochranu.
Read More

Levicová vláda zvýšila minimální mzdu z 8500 na 9200 korun a národ začal jásat. Prý konečně zákon, který pomůže lidem a zvýší jejich životní úroveň. Ale je tomu opravdu tak ? Může stát mávnutím kouzelného proutku pomoci lidem?