Twisto - Získejte 300 Kč za registraci

Volby 2017 – Koho volit?

Kterou politickou stranu volit v letošních parlamentních volbách je velkou otázkou. Česká politická scéna je velmi rozdělená a pravděpodobně se dostane do parlamentu velké množství stran. Koho by měl volit pravicový volič podle doporučení serveru NEdaním.cz?

Volby 2017 do Poslanecké sněmovny

ODS a TOP 09

Mainstremová média mluví především o ODS a TOP 09, jakožto pravicových stranách, které mají šanci uspět. ODS označují jako více euroskeptickou a TOP 09 jako velmi prounijní.

Program těchto stran nemusí být pro pravicového voliče špatný, ale vzpomeňme si, jak tyto strany svůj program neplnili, když byly u moci. Zde článek z ledna 2013: ODS a TOP 09 – rozpor mezi programem a skutečností.

Strana svobodných občanů

Průzkumy Svobodným příliš nefandí a lidé se bojí vyhozeného hlasu. Pokud však souhlasíte s filozofií serveru NEdaním.cz, tak pravděpodobně z velké většiny budete souhlasit i s názory Svobodných, kteří chtějí primárně prosadit nižší byrokracii, nižší daně a chtějí vystoupit ze socialistické Evropské unie.

Ostatní strany

Ostatní strany, které mají šanci dostat se do parlamentu rozhodně nelze považovat za pravicově liberální.

Co si myslíte, Vy?

Napište do komentářů, koho by měl volit pravicový člověk v těchto volbách.

2 komentáře


  1. // Odpovědět

    dělit strany na pravici a levici je přesně to co nás dostalo tam kde jsme před volbami jsou politici samej úsměv a slib po volbách na svoje slibi zapomenou…


  2. // Odpovědět

    Svobodné jsem volila hlavně pro jejich postoj k dotacím, protože dotace čehokoliv považuji za prvotní příčinu téměř všech problémů současného světa, a to včetně migrace. No a nezbývá, než se těšit na další volby…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *